Party: Saturday Night Jazz: MILD (be/nl/lt) - Kaunas

> >

Party: Saturday Night Jazz: MILD (be/nl/lt) - Kaunas

MILD (Mnemonic Induction of Lucid Dreaming) - tai free/atmospheric/experimental jazz stilių mišinys. Kvartetas įkurtas 2016 metų lapkričio mėnesį, kai parašęs keletą kompozicijų, Donatas norėjo realizuoti savo mintis grodamas su kitais muzikantais ir taip atrado Andrių, Denis ir Jorrit. Kvartetas jau vasario mėnesį įrašė 4 kūrinių EP (kurį bus galima įsigyti renginio vietoje) ir pavasarį sugrojo pirmuosius koncertus. Po sėkmingo debiuto kvartetas tęsia savo veiklą ir artimiausiu metu planuoja išleisti pirmąjį albumą.
---
Denis Baeten (Belgija) 2015 metais baigė Liuksemburgo akademiją, garso režisūros specialybę. Apsuptas muzikantų nuo pat mažų dienų (Denis tėvas - džiazo saksofonistas) Denis neatsispyrė pagundai ir muzikuoti pats. Baigęs savo pirmą bakalaurą, jis iš karto įstojo į Roterdamą, būgnų specialybę džiazo skyriuje, kur mokosi su dėstytojais Hans van Oosterhout, Mark Schilders, Joost Patocka (dabartinis Kurt Rosenwinkel trio).

Jorrit Westerhof (Olandija) - neeilinis jaunosios kartos gitaristas. Baigęs bakalauro studijas Groningeno Prins Claus konsevatorijoje, Jorrit persikėlė gyventi į Roterdamą. Gitaristas 2017 metais buvo išrinktas jaunosios kartos metų atlikėju ir šiais metais pristatė savo solinį albumą "I don't know what I can imagine" kartu su debiutiniu savo trio "3times7" albumu "Squeeze the Lemon".

Andrius Dereviančenko baigė bakalauro studijas Amsterdamo konservatorijoje 2016 metais ir dabar studijuoja magistro laipsnį Rhythmic Music Conservatory, Kopenhagoje. Su kvartetu "Andrius Dereviančenko Quartet" 2013 metais laimėjo Leiden Jazz Award konkursą ir su grupe "Morgan Freeman" (kurie koncertavo Lietuvoje prieš metus) 2016 metais pelnė publikos simpatijų titulą bei geriausios kompozijos apdovanojimą Tremplin Jazz Europeen d'Avignon Prancūzijoje.

Donatas Bielunskis baigė studijas Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, bosinės gitaros specialybę. Studijų Lietuvoje metu grojo su grupėmis Re:Muzika, kuri gimė vakar, Kurak, The Dominoes, Dubenėlis. 2014 metais Donatas išvyko studijuoti į Olandiją ir dabar mokosi kontraboso specialybę, džiazo skyriuje. MILD - pirmasis projektas, kuriame Donatas figūruoja ne tik kaip bosistas, bet ir kompozitorius.
---
Duris atidarome 20.00 val.
Koncerto pradžia: 21.00 val.
Bilieto kaina: 5 eur
Staliuku rezervacija: (837) 200486 (darbo dienomis rezervacijos priimamos po 14 val.)